Wypadek w wesołym miasteczku na Śląsku. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala

Polska
Wypadek w wesołym miasteczku na Śląsku. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala
Polsat News

Dwaj mężczyźni trafili w piątek do szpitala po wypadku w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie. Jak podała straż pożarna, doznali obrażeń prawdopodobnie na skutek awarii rollercoastera - zostali poturbowani w wyniku bardzo gwałtownego hamowania.

Mł. bryg. Wojciech Dela z chorzowskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej powiedział, że około godz. 17.30 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż trzy osoby są uwięzione w jednej z karuzeli w Śląskim Wesołym Miasteczku.

- Okazało się, że chodzi o wagonik rollercoastera, który najprawdopodobniej w wyniku awarii hamulców gwałtownie zahamował. Osoby, które były w środku, doznały różnych obrażeń - powiedział strażak.

Jednej z osób nic się nie stało, po badaniu została zwolniona do domu, natomiast dwaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala.

- Jeden z mężczyzn uskarżał się na bóle klatki piersiowej, a drugi, młody mężczyzna, uskarżał się na silny ból nogi - relacjonował rzecznik chorzowskich strażaków. Jak zaznaczył, dopiero po badaniach w szpitalu okaże się, jakich dokładnie obrażeń doznali poszkodowani.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie