Jechali na wczasy. Ich auto staranowała ciężarówka, spychając pod tira. Nagranie z Myszyńca Starego

Polska
Jechali na wczasy. Ich auto staranowała ciężarówka, spychając pod tira. Nagranie z Myszyńca Starego
KMP w Ostrołęce

W internecie pojawiło się wideo przedstawiające moment tragicznego wypadku, do którego doszło w Myszyńcu Starym na Mazowszu. W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek i auta osobowego zginęła matka i babcia 9-letniego chłopca, który w stanie ciężkim trafił do szpitala. Niestety, według naszych nieoficjalnych informacji, życia chłopca nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w poniedziałek na drodze pomiędzy Ostrołęką a Szczytnem. Według "Tygodnika Ostrołęckiego" podróżująca samochodem osobowym rodzina jechała na Mazury, do ośrodka wypoczynkowego. 

 

 

 

Z wstępnych ustaleń policji wynikało, że "kierująca autem osobowym nie zdążyła wyhamować przed zatrzymującą się ciężarówką i uderzyła w jej tył. W pojazd osobowy uderzyła natomiast jadąca za nim ciężarówka". 

 

Policja apelowała do wszystkich świadków zdarzenia o przekazywanie informacji dotyczących wypadku, w celu ustalenia okoliczności tragedii. 

 

Nowe światło na sprawę rzuca film udostępniony przez jednego z internatów.

 

Widać na nim, że kierująca samochodem osobowym zdążyła wyhamować przed zatrzymującą się ciężarówką, jednak w tył osobówki z impetem wbiła się druga ciężarówka, wpychając auto pod tira stojącego przed nią.    

 

 

dk/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie