Tragedia w Kramsku. Są wyniki sekcji zwłok 8-latka

Polska
Tragedia w Kramsku. Są wyniki sekcji zwłok 8-latka
Polsat News

Śmierć 8-letniego chłopca z Kramska nastąpiła z powodu masywnego krwotoku wewnętrznego spowodowanego ranami kłutymi klatki piersiowej - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie. Śledczy nadal czekają na zgodę lekarzy, by przesłuchać 37-letnią matkę chłopca.

Według dotychczasowych ustaleń, w czwartek rano 37-letnia mieszkanka Kramska (wielkopolskie) zadała swoim synom i sobie ciosy nożem. Starszy, ośmioletni syn zmarł, młodszy, pięciomiesięczny, trafił do szpitala z ranami ciętymi. Mąż kobiety w chwili zdarzenia był poza domem.

 

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok chłopca, który mimo akcji reanimacyjnej zmarł. Jak powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie prok. Marek Kasprzak "wynik sekcji jest taki, że śmierć 8-letniego chłopca nastąpiła z powodu masywnego krwotoku wewnętrznego spowodowanego ranami kłutymi klatki piersiowej - powiedział prokurator.

 

Jak dodał, śledczy nadal czekają na zgodę lekarzy, aby przesłuchać 37-latkę. Stan młodszego, pięciomiesięcznego chłopca jest dobry.

 

Pod koniec ub. tygodnia prokuratura podała, że postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Wiadomo, że kobieta zostawiła list, w którym opisała swoje życiowe trudności.

 

Po zadaniu sobie ciosów kobieta zadzwoniła do siostry i powiedziała, że wbiła sobie nóż w serce, zaś jej dzieci "też potrzebują opieki medycznej". Siostra 37-latki powiadomiła służby ratunkowe.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie