Napad z nożem na polski sklep w Holandii. Dwie osoby ranne. Policja ujawnia nagranie

Świat
Napad z nożem na polski sklep w Holandii. Dwie osoby ranne. Policja ujawnia nagranie
Politie

28-letni właściciel polskiego sklepu w Terneuzen i 24-letni pracownik zostali ranni w napadzie, do którego doszło w sobotę w nocy. Właściciel z ranami kłutymi, w ciężkim stanie trafił do szpitala w Gandawie. Trwa obława na sprawców. Policja udostępniał nagranie z monitoringu, na którym widać uciekających sprawców.

Właściciel sklepu i jego pracownik zostali zaatakowani w sobotę ok. godz. 21:15 przez dwóch mężczyzn uzbrojonych w noże. Napastnicy dostali się do sklepu wchodząc od strony zaplecza.


Właściciel sklepu został pobity i wielokrotnie pchnięty nożem. Według policji jego stan jest ciężki, ale stabilny. Pracownik, choć uniknął ran od noża, to został dotkliwie pobity.


Policja poszukuje dwóch podejrzanych, którzy najprawdopodobniej brali udział w napadzie. Uciekli pieszo, co zostało nagrane przez miejski monitoring.

 

 

Obaj mężczyźni mają szczupłą budowę ciała. Jeden ma wzrost od 1,70 do 1,75 m w ciemnym ubraniu, a drugi od 1,80 do 1,85 m i miał na sobie zieloną koszulę. Mężczyzna w zielonej koszuli ma kręcone, ciemne włosy. Wyższy z mężczyzn miał krótką brodę i wąsy. 


Opublikowano również prawdopodobną trasę ucieczki obu mężczyzn.

 

grz/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie