"Aby nigdy nie brakło potrzebnych sił". Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki

Polska
"Aby nigdy nie brakło potrzebnych sił". Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay/Free-Photos

Para prezydencka złożyła "najlepsze życzenia i gratulacje" wszystkim mamom z okazji ich święta przypadającego w niedzielę. "Aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę - starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową - nigdy nie brakło potrzebnych sił"- napisali w liście Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

"Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa" - napisał prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

 

"Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę - starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową - nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku" - dodali.

 

Para prezydencka wyraziła nadzieję i oczekiwanie, że "wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą się zawsze spotykały z należnym szacunkiem".

 

"Dziękujemy za codzienny trud i za starania o to, żeby wszystkie dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi i dobrymi obywatelami. Bo przecież to w domu uczymy się najpierw, że wzajemna życzliwość, zgoda i uczynność budują wokół nas lepszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy świat" - napisał prezydent wraz z pierwszą damą.

 

"Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów - ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania" - podkreśliła w liście para prezydencka.

 

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie