Odnaleziona w Niemczech 17-latka znów jest poszukiwana. Uciekła, gdy jechała po nią matka

Świat
Odnaleziona w Niemczech 17-latka znów jest poszukiwana. Uciekła, gdy jechała po nią matka
Flickr/Zeitfixierer

17-letnią Patrycję, która zaginęła tydzień przed długim weekendem, odnaleziono w Dolnej Saksonii. Nieletnią umieszczono w Ośrodku dla Młodzieży, gdzie miała zaczekać na przyjazd swojej matki. Jednak zanim rodzina dotarła do Niemiec, 17-latka zniknęła i znowu jest poszukiwana. Policja na razie nie potwierdza tej informacji.

17-letnia Patrycja Zawadzka poszukiwana była od 23 kwietnia. Miała pojechać do Warszawy, aby spotkać się ze swoim kolegą.

 

Ostatni kontakt z rodziną nastąpił z Berlina, zdenerwowana nastolatka rozmawiała wówczas z matką, do której zadzwoniła z pożyczonego telefonu. Niemiecka policja odnalazła dziewczynę w Dolnej Saksonii.

 

Ponieważ jest nieletnia, na czas oczekiwania na przyjazd matki umieszczono ją w Ośrodku dla Młodzieży w Bersenbrück. Rodzina nie zdążyła jednak tam dojechać, aby odebrać nastolatkę, gdyż ta uciekła z ośrodka. Rodzina wznowiła poszukiwania.

 

"Życie pisze różne scenariusze" 

 

Policja na razie nie potwierdza tej informacji, ale na profilu "Zaginieni przed laty" na Facebooku, który koordynował działania wolontariuszy poszukujących 17-latki, pojawiła się informacja o jej ponownym zaginięciu. 

 

"Ogrom pracy jaki włożyliśmy w poszukiwania Patrycji nie da się opisać słowami. Wykonaliśmy praktycznie niemożliwą dla zwykłych ludzi pracę w celu namierzenia jej. Współpracowaliśmy z niemiecką oraz polską policją. Każda z nas płakała, że niemożliwe stało się możliwe. Niestety życie pisze różne scenariusze" - informują wolontariusze.

 

 

 

 

grz/hlk/ wp.pl, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze