Spięcie między Pawłowicz a Mazurek. "Publiczne dyscyplinowanie swoich, odechciewa się walki"

Polska
Spięcie między Pawłowicz a Mazurek. "Publiczne dyscyplinowanie swoich, odechciewa się walki"
Polsat News

- Krystyna Pawłowicz nie jest członkiem PiS i ponosi odpowiedzialność za to, co publikuje na Twitterze. Wielu z nas nie inicjowałoby wielu z tych rozmów - powiedziała w czwartek w radiowej Trójce rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "Proszę nie komentować krytycznych wobec mnie, gołosłownych donosów. (...) W takiej dającej się lewakom wkręcać armii, odechciewa się walki" - odpowiedziała jej Pawłowicz.

Rzeczniczka PiS była pytana w radiowej Trójce o aktywność Pawłowicz na Twitterze. We wtorek posłanka klubu PiS zapytała Magdalenę Adamowicz o to, "jakie ma kompetencje poza byciem żoną zamordowanego prezydenta miasta, by kandydować i zasiadać w europarlamencie".

 

- Profesor Pawłowicz nie jest członkiem PiS i ponosi odpowiedzialność za to, co publikuje na Twitterze. Wielu z nas nie inicjowałoby wielu z tych rozmów. Ocenę pozostawiam tym, którzy z Twitter korzystają. Ekspresja jest duża w jej wpisach - powiedziała Beata Mazurek.

 

"Jest taka, jaka jest"

 

Jak dodała, kilka razy rozmawiała z Pawłowicz na temat jej tweetów. - Myślę, że na krótką metę efekt tych rozmów był. Natomiast, jest taka, jaka jest. Każdy pisze tweety na swoją odpowiedzialność - dodała rzeczniczka PiS.

 

Na słowa wicemarszałek Sejmu zareagowała sama Pawłowicz. "Lewacy nigdy nie lubili moich wypowiedzi... A Panią Rzecznik proszę, by lewackich skarg na mnie nie komentowała" - napisała posłanka PiS.

"PO też broni swych żołnierzy"

 

W kolejnym swoim tweecie Pawłowicz ponownie zwróciła się do Mazurek, by nie komentowała "krytycznych, gołosłownych donosów".

"PO też wbrew faktom broni swych żołnierzy też tych, którzy są w więzieniach, a po prawej stronie bezpodstawne kajanie się, i mimo braku konkretów publiczne dyscyplinowanie swoich. (...) W takiej dającej się lewakom wkręcać armii, odechciewa się walki" - oceniła Pawłowicz w trzecim ze swoich wpisów.

zdr/dro/ polsatnews.pl, wpolityce.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie