Jajka niespodzianki, a w nich amfetamina i ekstazy

Polska
Jajka niespodzianki, a w nich amfetamina i ekstazy
KPP Choszczno

W mieszkaniu 43-letniego mężczyzny policjanci z Choszczna (woj. zachodniopomorskie) znaleźli kilka opakowań po Kinder Niespodziankach. Jajka nie skrywały jednak zabawek, nie były też pokryte czekoladą - w środku ukryto 69 gramów amfetaminy oraz 20 tabletek ekstazy.

43-letni mieszkaniec Choszczna był od dłuższego czasu podejrzewany przez kryminalnych o posiadanie substancji psychotropowych.


Kiedy funkcjonariusze otrzymali zgodę na przeszukania jego mieszkania, znaleźli w nim kilka jajek, które powinny być czekoladowe i zawierać zabawkę niespodziankę. W jajkach były jednak narkotyki - 69 gramów amfetaminy oraz 20 tabletek ekstazy.

 

43-latek tymczasowo aresztowany na 3 miesiące


Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu - posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania 43-latka na okres 3 miesięcy.


Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość - nawet do 10 lat.

grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie