Modelki w bikini "zaatakowane" przez... kangura [WIDEO]

Świat
Modelki w bikini "zaatakowane" przez... kangura [WIDEO]
pixabay/Seoulinspired
Zdjęcie ilustracyjne

Modelki biorące udział w sesji zdjęciowej na terenie rezydencji australijskiego milionera Traversa "Candy Mana" Beynona zostały niespodziewane "zaatakowane" przez kangura. Kobiety ratowały się ucieczką. Nagranie z kamer monitoringu udostępniono na oficjalnym instagramowym profilu rezydencji.

"Atak kangura podczas sesji zdjęciowej w willi Candy Shop" - w taki sposób podpisano materiał umieszczony na Instagramie Candy Shop Mansion. Rezydencja znajduje się w szóstym co do wielkości mieście Australii,Gold Coast. 

 

Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak modelki w strojach kąpielowych uciekają przez ogród. Część z nich przeskakuje ogrodzenie oddzielające taras od trawnika. Z kolei jedna z nich wskakuje do basenu.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Kangaroo attack at the Candy Shop Mansion photo shoot. #screamsformiles #Australia

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

 

Pod koniec nagrania w materiale pojawia się sprawca zamieszania - szybko poruszający się kangur.

 

Beynon poinformował, że w wyniku zdarzenia jedna z kobiet podczas przeskakiwania ogrodzenia doznała "kontuzji kostki i brzucha".

 

"Candy Man" jest właścicielem przedsiębiorstwa tytoniowego Freechocie, które dostarcza swoje wyroby 255 sklepom w Australii.

 

Beynon z powodu wystawnego tryb życia, którym chwali się w mediach społecznościowych i spędzania czasu w towarzystwie licznych kochanek nazywany jest "australijskim Hugh Hefnerem" (założyciel i właściciel "Playboya" - red.).

bas/dro/ Fox News, Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie