Zderzenie dwóch Audi A6. 7 rannych, cztery osoby w szpitalu

Polska

W niedzielę w godzinach nocnych doszło do zderzenia dwóch samochodów Audi A6 na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z al. I Armii Wojska Polskiego w Chełmie (woj. lubelskie). W obu pojazdach znajdowało się 7 osób. Hospitalizacji wymagają 4 osoby, jedna jest w stanie ciężkim.

Policja dostała zgłoszenie o godz 2:30 w nocy. 

 

- Wszystko wskazuje, że kierowca, który wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu. Doszło do zderzenia, jeden z pojazdów przejechał przez chodnik i zatrzymał się dopiero na ścianie kiosku, który stał nieopodal - mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji. 

 

W samochodzie, który miał wymusić pierwszeństwo jechało dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat. - Zostali przewiezieni do szpitala. Ustalamy, który z nich w chwili zderzenia siedział za kierownicą. 26-latek jest w stanie ciężkim, przebywa na oddziale intensywnej terapii szpitala - dodaje Laszczka-Rusek. Według radia RMF FM obaj byli pijani - mieli ponad 3 promile alkoholu we krwi.

 

Karol Labiszak

 

 

Na hospitalizacji pozostaje także dwoje pasażerów drugiego samochodu - młoda kobieta i młody mężczyzna. Autem miało jechać pięć osób.

 

 

 

jm/prz/ polsatnews.pl, RMF FM

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze