"Polska Wybiera - Eurowybory 2019" od 6 kwietnia w Polsat News

Polska

Siedem tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego Polsat News wprowadza na antenę nowy program o tematyce wyborczej. Jego gośćmi będą przedstawiciele czterech największych komitetów, które wystawią swoich kandydatów do europarlamentu. Program poprowadzi Bogdan Rymanowski, gospodarz "Wydarzeń" i "Wydarzeń i Opinii". "Polska Wybiera - Eurowybory 2019" już od soboty, 6 kwietnia, od godz. 10.

 

- Ten rok, ale również następny są niezwykle ważne w polskiej polityce. Na przestrzeni  niewiele ponad roku Polacy aż trzy razy pójdą do urn by wybrać swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim, w polskim Sejmie i Senacie, a także głowę państwa. Ale to ostatnie dopiero w 2020 roku. Pierwsze będą "eurowybory" - mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program "Polska Wybiera – Eurowybory 2019".

 

- Jakie propozycje mają komitety wyborcze, co z  Unią Europejską po prawdopodobnym Brexicie? "Polska Wybiera - Eurowybory 2019" to miejsce, w którym nie zabraknie gorących debat, dzięki którym widzowie dowiedzą się więcej o programach wyborczych największych komitetów, a to może być pomocne w podjęciu decyzji 26 maja - zapewnia gospodarz głównego wydania "Wydarzeń" i "Wydarzeń i Opinii".

 

"Polska Wybiera - Eurowybory 2019" ze studia Polsat News od 6 kwietnia w każdą sobotę, o godzinie 10:00.

dro/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie