Seria tragicznych wypadków na Mazowszu. W ciągu pół godziny zginęło sześć osób

Polska

- Aż sześć osób zginęło w niespełna pół godziny. Wpływ na te tragiczne zdarzenia mogła mieć fatalna pogoda - powiedziała Polsat News podinsp. Katarzyna Kucharska z KWP w Radomiu. W woj. mazowieckim doszło we wtorek do trzech tragicznych wypadków. Jeden z nich miał miejsce na drodze krajowej nr 7 w Mławie. W wyniku zderzenia samochód osobowy uległ całkowitemu spaleniu. Trzy osoby zmarły na miejscu.

- Pierwsze zdarzenie miało miejsce w powiecie ostrołęckim, gdzie przed godz. 15 samochód z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo. Zginęła kierująca tym pojazdem. Kilka minut później na obwodnicy Mławy na dk 7 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego kia z samochodem ciężarowym. Osobowa kia zapaliła się. Na miejscu śmierć poniosły trzy osoby - mówiła podinspektor Kucharska. 

 

Nie ma jeszcze wstępnych ustaleń dotyczących przyczyn ani przebiegu wypadku w Mławie. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego.

 

Droga krajowa nr 7 w miejscu wypadku została zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

 

 

Kilka minut po wypadku w Mławie, w powiecie ostrowieckim doszło do kolejnego czołowego zderzenia. - Zginął tam pasażer i kierujący pojazdem renault - powiedziała Polsat News podinsp. Katarzyna Kucharska. 

dk/msl/luq/ Polsat News, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie