Znaleziono ciało 38-latki. Poszukiwany jest jej mąż, ma zarzut zabójstwa

Polska

Zwłoki 38-letniej mieszkanki gm. Trawniki (woj. lubelskie) znalazła rodzina kobiety. Funkcjonariusze informują, że wstępne ustalenia i oględziny ciała wskazują, że do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Policja poszukuje męża 38-latki, z którym nie ma kontaktu. Nie było go w domu, kiedy znaleziono ciało.

Ciało kobiety znaleziono w sobotę godzinach przedpołudniowych.

 

Na miejscu policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie prowadziła działania do późnych godzin wieczornych. Zabezpieczono dom kobiety i teren dookoła niego. W niedzielę wznowiono oględziny i rozpoczęto poszukiwania 35-letniego męża kobiety. 

 

Prokurator wydał w niedzielę postanowienie o przedstawieniu mężczyźnie zarzutu zabójstwa.

 

W działaniach wykorzystywany jest m.in. helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną. Policja opublikowała również wizerunek mężczyzny. 

 

Rysopis: wzrost 184 cm, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek "gitary ze skrzydłami".

 

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę, co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku.

 

maw/luq/zdr/ polsatnews.pl, Polsat News, Kurier Lubelski
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie