Zgłosił policji włamanie i kradzież portfela. Rabusiem okazała się... jego żona

Polska
Zgłosił policji włamanie i kradzież portfela. Rabusiem okazała się... jego żona
Flickr/Andy Rennie/CC BY-SA 2.0
Zdjęcie ilustracyjne

39-latek, mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Łuków zgłosił na policję, że ktoś włamał się do jego garażu, a następnie ukradł z samochodu portfel z dokumentami i pieniędzmi. Funkcjonariusze na podstawie zebranych dowodów ustalili, że włamywaczem jest żona mężczyzny. Kobiecie grozi do 10 lat więzienia.

"Ze zgłoszenia złożonego przez pokrzywdzonego wynikało, że w nocy sprawca włamał się do garażu i po splądrowaniu pomieszczenia ukradł z niezamkniętego samochodu marki audi portfel. Mężczyzna mówił, że w portfelu było tysiąc złotych, dokumenty osobiste oraz dokumenty auta" - poinformowała Policja Lubelska.

 

Funkcjonariusze z Łukowa ustalili, że za włamaniem stoi 39-letnia żona pokrzywdzonego. Kobieta miała wyważyć drzwi i porozrzucać leżący tam sprzęt. Następnie weszła do niezamkniętego samochodu i wyjęła ze schowka portfel z całą zawartością.

 

We wtorek 39-latka usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze. Jej sprawa trafi do sądu. Może jej grozić do 10 lat więzienia.

bas/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie