Zderzenie karetki z ciężarówką w Górze Kalwarii (Mazowieckie). Ranni ratownicy

Polska
Zderzenie karetki z ciężarówką w Górze Kalwarii (Mazowieckie). Ranni ratownicy
Polsat News

Do zderzenia karetki z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 79 doszło w piątek wieczorem Górze Kalwarii (Mazowieckie). Dwie osoby z karetki, prawdopodobnie ratownicy, trafiły do szpitala - poinformowała asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

- Doszło do zdarzenia karetki z samochodem ciężarowym. Dwie osoby z karetki, prawdopodobnie dwóch ratowników, zostały zabrane do szpitala - poinformowała w piątek asp. sztab. Małgorzata Wersocka. Dodała, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

 

Według informacji podawanych przez lokalne media karetka z firmy Falck jechała na sygnale. Do zderzenia ambulansu i samochodu ciężarowego doszło na ul. Pijarskiej obok skrętu do sklepu Biedronka.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że karetka jadąca na sygnale wyprzedzała ciąg pojazdów - powiedział portalowi piasecznonews.pl nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. - Doszło do zderzenia ze stojącą ciężarówką - wyjaśnił.

 

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w przesłanym komunikacie, po wypadku droga krajowa nr 79 w Górze Kalwarii (na odcinku Piaseczno - Kozienice) była częściowo zablokowana. Do zakończenia czynności policyjnych wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy.

 

 

las/hlk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie