Najpierw go okradli, później wyrzucili przez okno z drugiego piętra

Polska
Najpierw go okradli, później wyrzucili przez okno z drugiego piętra
KRP IV -Bemowo, Wola

Kobieta i dwóch mężczyzn mieli najpierw brutalnie pobić, ranić nożem, a na koniec wyrzucić pokrzywdzonego przez okno z drugiego piętra budynku na warszawskiej Woli. Cała trójka trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu późnym wieczorem na stołecznej Woli. Pokrzywdzony miał zostać dotkliwie pobity, a jedna z zatrzymanych osób miała ranić mężczyznę nożem w twarz.

 

Następnie podejrzani mieli wyrzucić swoją przez okno z drugiego piętra. Poszkodowany spadł na rozciągniętą siatkę przytwierdzoną do budynku nad chodnikiem. Sprawcy mieli zabrać mężczyźnie buty, ładowarkę do telefonu i 2,5 zł. Nie udzielili mu pomocy.

 

Wcześniej notowani

 

Na miejscu pojawili się policjanci powiadomieni o tym, że ktoś wyrzucił przez okno mężczyznę. To funkcjonariusze wezwali karetkę, która zabrała mężczyznę do szpitala. 

 

Kilkanaście minut później niedaleko miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli kobietę i dwóch mężczyzn, odpowiadających rysopisowi sprawców. 28-latka i 30-letni Piotr S. oraz 45-letni Marcin G. zostali zatrzymani. Cała trójka była pod wpływem alkoholu. Mieli od 2 do prawie 3 promili w organizmie.

 

Okazało się, że wszyscy byli już notowani za różne przestępstwa. Zostali doprowadzeni do prokuratury rejonowej, gdzie usłyszeli zarzut rozboju i usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

pgo/luq/dro/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze