Zignorowała czerwone światło i z impetem wjechała w opla [WIDEO]

Polska

38-latka kierująca volkswagenem zignorowała sygnalizację świetlną i przejechała przez skrzyżowanie w Łukowie (Lubelskie) na czerwonym świetle. Kobieta uderzyła w bok samochodu marki Opel. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Policja opublikowała nagranie z monitoringu "ku przestrodze".

Do zderzenia doszło w niedzielę przed południem na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i ul. Cieszkowizna/Partyzantów. Oplem kierowała 22-letnia mieszkanka powiatu radzyńskiego. Według wstępnych ustaleń kobieta poruszała się zgodnie z przepisami.

 

"W wyniku wypadku kierująca oplem oraz 16-latka z volkswagena (pasażerka auta) doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy których doznały pokrzywdzone nie są groźne, życiu młodych kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo" - poinformowała policja w komunikacie.

 

Policjanci publikują nagranie "ku przestrodze"

 

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Policjanci opublikowali je w poniedziałek "ku przestrodze". "Chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii" - przypominają funkcjonariusze.

 

Za rażące naruszenie przepisów 38-latce zatrzymano prawo jazdy. Jej sprawa trafiła do sądu. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

bas/luq/grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie