Policja ujawniła film z zatrzymanym ws. porwania 3-latki i jej matki

Polska

Centralne Biuro Śledcze Policji ujawniło film z czynności z jednym z zatrzymanych ws. uprowadzenia 3-letniej Amelki i jej matki. - Podejrzewanych jest dwóch mężczyzn - w tym ojciec dziewczynki. Mężczyźni zostali zatrzymani na Mazowszu - powiedział w rozmowie z Polsat News Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA.

- Policja zastosowała wszelkie niezbędne siły i środki, rozwiązania organizacyjne, żeby odnaleźć osoby uprowadzone. Odnaleziono Amelkę i jej mamę, zatrzymano dwóch sprawców - wszystko wskazuje, że to są sprawcy, a wśród nich ojciec dziewczynki. Zatrzymano te osoby na Mazowszu, jednego ze sprawców w okolicach Ostrowi Mazowieckiej, a Amelkę, jej mamę i tatę dziecka również na Mazowszu - w Ostrołęce lub okolicach Ostrołęki - powiedział w rozmowie z Polsat News Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA.

 

Przy poszukiwaniach zadziałał Child Alert - mieszkanka okolic Ostrołęki zauważyła bowiem samochód osobowy, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna z żoną i córką, i zawiadomiła policję. Doszło do zatrzymania. Wspólnik tego mężczyzny został zatrzymany w innym miejscu, "na granicy województw podlaskiego i mazowieckiego".

 

pgo/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie