Gosiewska o Tarczyńskim: w PE miałby zastąpić mnie polityczny globtroter, znany ze skandali

Polska
Gosiewska o Tarczyńskim: w PE miałby zastąpić mnie polityczny globtroter, znany ze skandali
Polsat News

- Miałby mnie zastąpić polityczny globtroter, kolega Romana Giertycha, człowiek, który jeszcze w 2014 r. balował z Małgorzatą Tusk, znany nie z merytorycznej pracy, ale ze skandali i obrażania innych - tak Beta Gosiewska komentuje nieoficjalne informacje o tym, że Dominik Tarczyński ma być kandydatem PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego i zająć jej miejsce.

W wyborach w 2014 jako kandydatka PiS w okręgu małopolsko-świętokrzyskim Beata Gosiewska uzyskała mandat eurodeputowanej. 

 

"W wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskałam ponad 50 tysięcy głosów, startując z czwartego »niebiorącego« miejsca na liście. - Mam nadzieję, że moja lojalność i uczciwa praca zostanie doceniona przez władze partii" - powiedziała europosłanka "Super Expressowi", odnosząc się do nieoficjalnych informacji o starcie Tarczyńskiego.

 

"Balował z Małgorzatą Tusk"

 

"Miałby mnie zastąpić polityczny globtroter, kolega Romana Giertycha, człowiek, który jeszcze w 2014 r. balował z Małgorzatą Tusk. Człowiek znany nie z merytorycznej pracy, ale ze skandali i obrażania innych" - oceniła Gosiewska Dominika Tarczyńskiego.

 

Komentując możliwość startu z listy Ruchu Prawdziwa Europa - Europa Christi Mirosława Piotrowskiego przypomniała, że "przez wiele lat była radną, później senatorem, posłem do PE z ramienia tej partii". "Byłaby to dla mnie niewyobrażalnie trudna i przykra decyzja" - oświadczyła.

 

Na słowa Gosiewskiej zareagował Roman Giertych. "Pozwać czy nie pozwać? Oto jest pytanie" - zastanawiał się na Twitterze. 

 

 

W następnym poście dodał: "Nie znam pana Tarczyńskiego (przynajmniej go nie kojarzę). Proszę przestać powielać fałszywe informacje".

 

 

ked/dro/ Super Express
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie