Tajemnicza śmierć Polaka w Paryżu. Jego ciało wyłowiono z Sekwany

Świat
Tajemnicza śmierć Polaka w Paryżu. Jego ciało wyłowiono z Sekwany
Flickr/Guilhem Vellut

Z Sekwany w Paryżu wyłowiono ciało 25-letniego Polaka. Mężczyzna zginął w tajemniczych okolicznościach. Sekcja zwłok ujawniła na ciele Polaka wiele ran.

Kacper M. przebywał za granicą od 2015 roku. W 2017 roku rodzina mężczyzny nie mając z nim kontaktu od dłuższego czasu, zgłosiła jego zaginięcie. Po opublikowaniu komunikatów o zaginięciu, mężczyzna odnalazł się. Okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa przeprowadził się do Paryża.

 

Pod koniec stycznia francuskie media podały informację o wyłowieniu z Sekwany ciała młodego mężczyzny. Początkowo policja miała trudności z identyfikacją zwłok. Zmarły nie miał bowiem przy sobie żadnych dokumentów.

 

Znaleziono przy nim jedynie różaniec i medalik z Matką Boską. Była także paczka papierosów z Polski. W trakcie dochodzenia, po przeprowadzeniu sekcji zwłok, udało się ustalić, że jest to 25-letni Polak.

 

Francuski dziennik "Le Parisien" podał, że podczas badań na ciele ofiary stwierdzono liczne rany. Kacper M. miał urazy głowy, liczne siniaki i rozcięcia na całym ciele.

 

Policja wykluczyła jednak, aby został zaatakowany lub uczestniczył w bójce. Wciąż jednak nie wiadomo jak rzeszowianin znalazł się w rzece.

 

Okoliczności jego śmierci nadal wyjaśnia paryska policja.

dk/hlk/ "Rzeszów News", "Fakt"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie