Konkubent zaniósł jej telefon do lombardu. Teraz nie żyje, bo złapała za nóż

Polska
Konkubent zaniósł jej telefon do lombardu. Teraz nie żyje, bo złapała za nóż
Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 46-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo partnera. Według ustaleń śledczych, podczas domowej awantury kobieta sięgnęła po nóż kuchenny i zadała mężczyźnie śmiertelny cios. Do sprzeczki miało dojść, bo mężczyzna zastawił w lombardzie telefon komórkowy 46-latki. Podejrzanej grozi dożywocie.

Policjanci z Woli otrzymali informację, że w jednym z mieszkań doszło do awantury, w wyniku której mężczyźnie został zadany cios nożem. Na miejscu policjanci ustalili, że między parą doszło do sprzeczki po tym, jak mężczyzna zaniósł do lombardu telefon należący do jego konkubiny.

 

"46-latka miała chwycić za nóż kuchenny i zadać mu cios, jak się okazało, śmiertelny. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny, a 46-letnia Agnieszka M. została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie" - czytamy w komunikacie policji.

 

Komenda Stołeczna Policji

 

Sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanej zarzutu zabójstwa.

 

Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 46-latki. Za zabójstwo grozi jej nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

 

bas/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie