Meghan Markle być może wróci na ekrany kin. Wbrew swojej woli i bez zgody rodziny królewskiej

Kultura
Meghan Markle być może wróci na ekrany kin. Wbrew swojej woli i bez zgody rodziny królewskiej
flickr.com/ niogovuk

Była amerykańska aktorka Meghan Markle, obecnie brytyjska księżna Sussexu, w 2011 r. zagrała w serialu "The Boys & Girls Guide To Getting Down", który został zdjęty po pierwszy odcinku. Teraz producenci postanowili wrócić do tytułu i zapowiedzieli jego kinową wersję. Markle gra w nim przebojową Danę, która klnie, zażywa narkotyki, nie stroni od seksu.

Według brytyjskich mediów, choć film powstał osiem lat temu, taka rola obecnej księżnej może nie przypaść do gustu konserwatywnej części poddanych Elżbiety II.

 

Czy i kiedy na podstawie serialu "The Boys & Girls Guide To Getting Down" powstanie film pełnometrażowy oraz kiedy wejdzie do kin - na razie nie wiadomo. Wiadomo za to, że jego producenci liczą na zainteresowanie, jakim cieszy sie obecna księżna Susexu.

 

Kiedy Markle poznała księcia Harrego była aktorką, znaną głównie z serialu "W garniturach", gdzie wcieliła się w postać ambitnej asystentki Rachel Zane, która marzy o karierze prawniczej. Gdy na początku 2017 roku ogłoszono oficjalne zaręczyny porzuciła karierę w Hollywood i przeprowadziła się do Londynu.

 

Po ślubie, który odbył się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, otrzymała tytuł księżnej Sussexu. Wiosną na świat przyjdzie pierwsze dziecko książęcej pary. 

 

Książę Harry jest szósty w kolejce do brytyjskiego tronu - po swoim ojcu księciu Karolu, bracie Williamie i trojgu jego dzieciach: George'u, Charlotte i Louisie.

maw/dro/ Vanity Fair
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie