Gdynia: samochód wjechał w słup. Trzech mężczyzn nie żyje. Jedną z ofiar jest raper Leh

Polska

Trzech młodych mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło w sobotę rano na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni. Osobowa toyota uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej. Droga była nieprzejezdna przez niemal siedem godzin. Jedną z ofiar wypadku jest gdyński raper Leh -poinformowała wytwórnia muzyczna Alkopoligamia.com.

Mężczyźni jechali Toyotą Corollą z Witomina w kierunku Chwarzna. Przed godz. 5 ich auto wjechało w słup oświetleniowy na ul. Chwarznieńskiej znajdujący się pomiędzy pasami ruchu.

 

Śmierć poniosło trzech podróżujących autem młodych mężczyzn. Z ustaleń policji wynika, że pojazdem kierował 27-letni mieszkaniec Gdyni. Dwie pozostałe ofiary to najprawdopodobniej mężczyźni w wieku 24 i 26 lat. 

 

Około południa wytwórnia muzyczna Alkopoligamia.com poinformowała, że jedną z ofiar wypadku jest gdyński raper Leh.

 Na miejscu wypadku pracowali m.in. policyjny technik kryminalistyki i prokurator. Ul. Chwarznieńska była wyłączona z ruchu w obydwu kierunkach.

 

Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość nie dostosowana do panujących warunków atmosferycznych. Kuśmierczyk przypomniał że w nocy temperatura sięgała zera, a jezdnia mogła być śliska.

zdr/luq/ trojmiasto.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie