Dwoje wygłodzonych dzieci w klatce, dwoje - unurzanych w kale. Matkę aresztowano

Świat
Dwoje wygłodzonych dzieci w klatce, dwoje - unurzanych w kale. Matkę aresztowano
Zdjęcie ilustracyjne/ pixabay.com/ jplenio

Niedożywione, wybrudzone fekaliami, skrajnie wykończone - w takim stanie teksańscy policjanci zastali czworo dzieci w wieku od roku do 5 lat. Dwoje najmłodszych uwięzionych było w psiej klatce. Funkcjonariusze odkryli zamknięte w domu dzieci, gdy zostali wezwani do sprzeczki między dwojgiem rodziców. Rozmawiali z parą i zaalarmowały ich odgłosy dzieci.

Policjanci, którzy wczesnym rankiem, we wtorek, rozmawiali z 24-letnimi Andrew Fabilą i Paige Harkings, usłyszeli odgłosy dzieci, które ich zaniepokoiły. W jednym z pomieszczeń zobaczyli klatkę, a w niej zamkniętych dwoje malutkich wychudzonych dzieci. Znaleźli jeszcze dwoje trochę starszych dzieci - też wychudzonych i pobrudzonych fekaliami. Policjanci powiedzieli mediom, że w dom był brudny i zagracony. Była w nim lodówka, ale zamknięta na kłódkę.

 

- Zamykanie dziecka w klatce jest niedopuszczalne - powiedział szeryf Craig Johnson. - Kiedy znajdziesz je w stanie, w którym zostały znalezione dzisiaj, pokryte kałem, bez jedzenia, to nie ma wątpliwości, że nie opiekowano się nimi prawidłowo, to jest nie do przyjęcia - dodał Johnson.

 

Policja aresztowała Paige Harkings, matkę czworga dzieci, pod zarzutem stosowania przemocy domowej. Andrew Fabila, ojciec jednego z nich, trafił do szpitala, ponieważ miał rany na twarzy. Dzieci zostały zabrane na obserwację do Cook Children's Medical Center w pobliskim mieście Fort Worth.

 

 

WIDEO: Pijana matka rzuciła dziecko na ulicę i je kopnęła. Jest areszt dla kobiety

 

 

 

ked/dro/ nbcnews.com, buzzfeednews.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie