Kancelaria Sejmu szuka sprzątaczek. Wśród wymagań "gotowość do pracy na wysokości" i "uczciwość"

Polska
Kancelaria Sejmu szuka sprzątaczek. Wśród wymagań "gotowość do pracy na wysokości" i "uczciwość"
sejm.gov.pl/commons.wikimedia.org/CC BY-SA 3.0/Kpalion/

"Od kandydatów wymagamy: (...) umiejętności sprzątania i dobrej organizacji pracy, umiejętności współpracy w grupie, rzetelnego wykonywania obowiązków" - brzmi ogłoszenie Kancelarii Sejmu, która poszukuje sprzątaczek do pracy na pół etatu. Wśród wymagań znalazła się również "uczciwość". "Kryterium, którego nie spełnia wielu posłów" - komentują internauci.

Z ogłoszenia zamieszczonego na stronie Sejmu wynika, że Kancelaria poszukuje osób do sprzątania. Jednak część wymagań może zaskakiwać.

 

Wśród wymagań jest gotowość do pracy na wysokości. Internauci zauważyli, że wśród wymagań Kancelarii Sejmu znajduje się także "uczciwość". "Podejrzewam, że 90 proc. posłów tego wymogu nie spełnia, a w Sejmie pracuje" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

 

Do podstawowych zadań i obowiązków wymienionych w ogłoszeniu zaliczają się ponadto m.in.: utrzymanie porządku i czystości, mycie okien, pranie dywanów i mebli tapicerowanych, uzupełnianie środków czystości, sortowanie makulatury, dbałość o urządzenia i sprzęt do utrzymywania czystości.

 

Kancelaria Sejmu od potencjalnych kandydatów wymaga także m.in.: umiejętności posługiwania się urządzeniami do utrzymania czystości, dobrej organizacji pracy, umiejętności współpracy w grupie i dyspozycyjności.

 

 

 

zdr/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie