Donald Tusk zaskoczył internautów zdjęciem na Instagramie. "Zaginiony brat?"

Polska
Donald Tusk zaskoczył internautów zdjęciem na Instagramie. "Zaginiony brat?"
Instagram/Donald Tusk

Donald Tusk zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie plakatu reklamującego koncert jazzowy. Widać na nim muzyka trzymającego saksofon, który jest łudząco podobny do przewodniczącego Rady Europejskiej.

Były premier od jakiegoś czasu jest aktywny na Instagramie, a każdy jego wpis spotyka się z dużym odzewem. Tym razem Donald Tusk zaskoczył internautów publikując w mediach społecznościowych zdjęcie plakatu, na który natknął się w drodze do pracy na jednej z ulic w Brukseli.

 

Na grafice widzimy muzyka z saksofonem, który jest łudząco podobny do przewodniczącego RE.

 

"I kto tak pięknie gra? Taki plakat zobaczyłem w drodze do pracy" - napisał Tusk pod zdjęciem plakatu reklamującego koncert jazzowy, który ma się odbyć 23 lutego w Brukseli.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

I kto tak pięknie gra? Taki plakat zobaczyłem w drodze do pracy😀

A post shared by Donald Tusk (@donaldtusk) on

 

 

Internauci od razu zrozumieli aluzję Tuska. "Ładne zdjęcie panie premierze, jest Pan człowiekiem wielu talentów" - napisał jeden z nich. "Zaginiony brat? Jak w Dynastii" - zauważył kolejny. Inny z komentujących stwierdził, ze "każdy ma swojego sobowtóra". Nie zabrakło również odniesień do przeszłości: "jeśli gra Pan tak świetnie, jak Pan śpiewał w Szansie na Sukces to czekam na koncert" - napisał kolejny z komentujących, przypominając udział Tuska w muzycznym show.

 

W rzeczywistości na plakacie reklamującym koncert jest Toine Thys, belgijski saksofonista i muzyk jazzowy, który 23 lutego zagra w Brukseli koncert promujący jego nowy album "The Optimist".

dk/msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie