Ciało 50-letniej Niemki znaleziono przy placu zabaw w Piasecznie

Polska
Ciało 50-letniej Niemki znaleziono przy placu zabaw w Piasecznie
Google Maps
Rejon placu zabaw przy ul. Fabrycznej w Piasecznie. Tam znaleziono ciało Simony S.

Martwą kobietę, leżącą w pobliżu wejścia na plac zabaw przy ul. Fabrycznej w podwarszawskim Piasecznie, zauważył przechodzień. Policja ustaliła, że jest to 50-letnia obywatelka Niemiec - Simona S. Przyczynę zgonu wykaże sekcja zwłok, którą zlecił prokurator. Wstępne oględziny nie wykazały obrażeń na ciele zmarłej. To już trzecia martwa osoba, którą znaleziono w ostatnim czasie w Piasecznie.

- Policjanci zaalarmowani zgłoszeniem przechodniów w środę po godzinie 14:00 pojawili się na ulicy Fabrycznej. Nieopodal wejścia na plac zabaw znaleziono ciało kobiety - powiedział portalowi Fakt24 nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

 

Śledztwo w sprawie śmierci Niemki

 

Śledztwo w sprawie zgonu 50-letniej Niemki, która - jak ustalili funkcjonariusze - na stałe mieszkała w Polsce, prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

 

Wstępnie śledczy wykluczyli, aby do śmierci Simony S. przyczyniły się osoby trzecie. Na jej ciele nie było też widocznych obrażeń.

 

- Prokuratura prowadzi postępowanie z artykułu 155 kodeksu karnego w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci człowieka. 50-latka uskarżała się wcześniej na dolegliwości zdrowotne. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - powiedział Fakt24 Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

 

Zwłoki na ulicy i w wodzie

 

To trzecia martwa osoba, którą w ostatnich miesiącach znaleziono w Piasecznie.  25 grudnia ubiegłego roku osoba spacerująca z psem znalazła na ul. Jarząbka zwłoki 45-letniej kobiety.

 

Sekcja nie wykazała jednak, aby do jej śmierci ktoś się przyczynił. 

 

Dwa dni później z rzeki Jeziorki wyłowiono ciało starszego mężczyzny. Okazało się, że był to uznawany od listopada za zaginionego 58-latek.

 

Policja od początku nie łączyła ze sobą tych spraw.

paw/hlk/ fakt24.pl, piasecznonews.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie