"Click To Pray". Papież uruchomił modlitewną aplikację

Technologie
"Click To Pray". Papież uruchomił modlitewną aplikację
Reuters

Po modlitwie "Anioł Pański" papież Franciszek uruchomił w niedzielę internetową platformę "Click To Pray". - Zachęcam szczególnie was młodzi do pobrania aplikacji, aby kontynuować wraz ze mną odmawianie różańca w intencji pokoju - namawiał papież.

- W tym tygodniu zostanie opublikowane Orędzie na Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, które w tym roku zawiera refleksję na temat społeczności sieciowej i społeczności ludzkiej. Internet i media społecznościowe są bogactwem naszych czasów; stanowi możliwość utrzymywania kontaktu z innymi, aby dzielić wartości i plany oraz by wyrazić chęć tworzenia wspólnoty. Sieć może nam również dopomóc, by modlić się razem - mówił Franciszek.

 

- Dlatego chciałbym przedstawić wam platformę oficjalną Światowej Sieci Modlitewnej Papieża: "Click To Pray" (papież pokazuje IPada - red.). Tutaj (wskazując palcem) wstawiam intencje i prośby o modlitwę za misję Kościoła - tłumaczył.

 

Franciszek zachęcał do korzystania z aplikacji szczególnie młodych ludzi. - Aby kontynuować wraz ze mną odmawianie różańca w intencji pokoju, zwłaszcza podczas Światowych Dni Młodzieży w Panamie - dodał.

zdr/ KAI, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie