Chińskie reality show w polskich Tatrach

Kultura
Chińskie reality show w polskich Tatrach
Facebook/Polska Organizacja Turystyczna

Po raz pierwszy część zdjęć do chińskiego reality show została nakręcona w naszym kraju - poinformowała Polska Organizacja Turystyczna. Program zatytułowany "Nieustraszone dwudziestolatki" będzie miał swoją premierę w lutym. Chińskie celebrytki miały za zadanie sprawdzić się w ekstremalnych zimowych warunkach m.in. nad Morskim Okiem.

"Nieustraszone dwudziestolatki" to program rozrywkowy wyprodukowany przez Tencent Video – jedną z najważniejszych platform zakupowych w Chinach i serwis streamingowy, pod kierownictwem znanego reżysera Xie Dikui. W skład ekipy filmowej wchodziło ponad 140 osób, co sprawia, że jest to nie tylko pierwszy chiński reality show nakręcony w Polsce, ale również największe chińskie przedsięwzięcie tego typu w Europie.

 

Celem show "Nieustraszone dwudziestolatki" była integracja 11 artystek girlsbandu Rocket Girls 101 i sprawdzenie uczestniczek w ekstremalnych warunkach - najpierw na pustyni, a później w wysokich, ośnieżonych górach.

 

 

Właśnie ta druga część kręcona była w polskich Tatrach. Chińskie celebrytki odbyły wędrówkę w pięknej scenerii polskich gór. Część zdjęć kręcona była m.in. nad Morskim Okiem. Górska przygoda zespołu muzycznego z Chin zakończyła się w Zakopanem, gdzie uczestniczki świętowały wspólny sukces w tradycyjnej góralskiej gospodzie.

 

 

- Chiny to jeden z rynków, z którego w ostatnich latach notujemy największy wzrost przyjazdów turystów zagranicznych. Wpływ na te wyniki mają nie tylko bezpośrednie połączenia lotnicze, lecz także tego typu akcje promocyjne - powiedział Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

Liderka zespołu Rocket Girls 101 – Yang Chaoyue, jest obecnie niekwestionowaną królową chińskich kanałów social media, z ogromną bazą wiernych fanów. Widzowie mogli poznać ją po raz pierwszy w poprzedniej produkcji Tencent Video - "Tworząc grilsband 101", która osiągnęła oglądalność ponad 4,47 mld wyświetleń.

 

Odcinki programu, w których artystki zdobywają polskie Tatry i zwiedzają Zakopane zostaną wyemitowane na platformie Tencent Video o 20:00 co niedzielę, zaczynając od 17 lutego 2019 r.

dk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie