Pod wpływem narkotyków wiozła 5-letnią córkę. Natknęła się na antyterrorystów

Polska
Pod wpływem narkotyków wiozła 5-letnią córkę. Natknęła się na antyterrorystów
KWP Gorzów Wlkp.

26-letnia kobieta jechała "zygzakiem" na międzyrzeckim odcinku trasy S3 (woj. lubuskie). Była pod wpływem narkotyków i wiozła swoje pięcioletnie dziecko. Dziwnie poruszający się drogą samochód zauważyli funkcjonariusze z Biura Operacji Antyterrorystycznych, którzy przerwali niebezpieczną jazdę. Kobiecie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Kierująca mercedesem zajeżdżała drogę innym pojazdom, wykonywała niekontrolowane manewry oraz gwałtownie hamowała. Antyterroryści, którzy zauważyli podejrzany samochód uznali, że nie ma czasu, by wzywać patrol drogówki. Zatrzymali auto i przerwali niebezpieczną jazdę.


Okazało się, że za kierownicą siedziała silnie pobudzona oraz nerwowo się zachowująca 26-letnia kobieta. Na na fotelu pasażera siedziała przestraszona mała dziewczynka, jak się później okazało pięcioletnia córeczka kobiety.

 

Była pod wpływem marihuany oraz kokainy


Badanie trzeźwości nie wykazało śladów alkoholu w organizmie. Po poddaniu zatrzymanej badaniu na zawartość środków odurzających okazało się, że mieszkanka Szczecina jest pod wpływem marihuany oraz kokainy. Od kobiety pobrano krew do szczegółowych badań.


Dzieckiem kobiety zaopiekował się znajomy rodziny. 26-latka usłyszała zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego, za co grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie