Przez trzy godziny lizał domofon. Szuka go policja

Świat
Przez trzy godziny lizał domofon. Szuka go policja
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay/moreharmony
Zdjęcie ilustracyjne

Kamera monitoringu zarejestrowała, jak mężczyzna stoi oparty o ścianę i przez trzy godziny - od 2 do 5 w nocy - liże domofon przy jednym z domów mieszkalnych. Bohater tej nietypowej sytuacji został zidentyfikowany jako Robert Daniel Arroyo. Teraz poszukuje go policja. Fragment nagrania z monitoringu trafił do sieci.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w kalifornijskim mieście Salinas. 33-letni Arroyo stał oparty o ścianę i przez trzy godziny lizał domofon przy posiadłości Dave'a i Sylvii Dunganów.

 

Właścicieli domu nie było w tym czasie na miejscu. W środku przebywały jedynie ich dzieci.

 

Sylvia Dungan powiedziała, że system alarmowy poinformował ich o ruchu przed drzwiami. - Baliśmy się, że ktoś chciał nas okraść - przyznała.

 

Gdy para przejrzała monitoring, odkryła, co tak naprawdę działo się minionej nocy. Kobieta umieściła fragment nagrania w mediach społecznościowych, aby ostrzec sąsiadów przed 33-latkiem.

Sky News informuje, że mężczyzna był w przeszłości notowany przez policję. Na swoim koncie ma m.in. drobne kradzieże. Obecnie jest poszukiwany przez kalifornijską policję.

zdr/luq/ SkyNews
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie