Popek ma dość i mówi: "otwieram partię Młoda Polska". Chce zmienić kraj dla swoich dzieci

Polska
Popek ma dość i mówi: "otwieram partię Młoda Polska". Chce zmienić kraj dla swoich dzieci
Polsat News

- Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć - powiedział o polskich politykach w filmie opublikowanym w serwisie YouTube Paweł "Popek" Mikołajuw, raper i zawodnik MMA. Zapowiedział, że "otwiera partię Młoda Polska".

Film, zatytułowany "Manifest Młoda Polska", który Popek opublikował na swoim kanale na YouTube "KrólAlbaniiTV", nakręcony został przed Sejmem przy ul Wiejskiej w Warszawie. 

 

Raper mówi w nim, że "nie mamy co na nich liczyć" wskazując na budynek Sejmu. - Ja mam k**a osobiście tego dość, dlatego robię to dla dobra moich dzieci, waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska - głosi manifest. 

 

- Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj, również dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach, my jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić - powiedział Popek.

 

W nagraniu widać też ujęcia Kancelarii Prezydenta RP oraz Pomnika Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie.

 

 

- Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów tylko, że ja do tych błędów potrafię się przyznać - kończy Popek.

 

Mikołajuw nagrywał płyty hip-hopowe z zespołami "Firma" i "Gang Albanii", walczył na galach mieszanych sztuk walki (m.in. KSW). Grał też w serialu Telewizji Polsat "W Rytmie Serca".

jm/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie