Podczas kłótni pijana kobieta ugodziła nożem konkubenta. Usłyszała już zarzuty

Polska
Podczas kłótni pijana kobieta ugodziła nożem konkubenta. Usłyszała już zarzuty
pixabay.com/ carolinafcbach

Podczas kłótni pijana kobieta ugodziła nożem swojego konkubenta w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Kobieta usłyszała m.in. zarzut uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych do policjantów.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał telefoniczną informację o tym, że w mieszkaniu w centrum miasta mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. W związku z tym pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego oraz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Kryminalnego.

 

Kowalska dodała, że na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę oraz jej rannego konkubenta.

 

Podczas awantury między partnerami, w pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i ugodziła mężczyznę w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala specjalistycznego w Pile, a mundurowi zatrzymali kobietę i trafiła ona do policyjnego aresztu wynika z ustaleń policji.

 

Emocje wzięły górę

 

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu. Oświadczyła, że wcześniej ze swoim konkubentem spożywała alkohol i doszło między nimi do sprzeczki.

 

- Nie mogła opanować emocji i chwyciła za nóż, a następnie zraniła swojego 52-letniego partnera w klatkę piersiową - wyjaśniła  Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, kierowania gróźb karalnych do policjantów oraz wymuszanie na funkcjonariuszach zaniechania czynności. Na wniosek KKP w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, sąd wobec 42-letniej kobiety zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

Kowalska zaznaczyła, że kobieta była już wcześniej karana za podobne przestępstwo. 

ked/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie