Brutalna bójka nastolatek. Nikt nie reagował, wszyscy filmowali

Polska

Mazowiecki kurator oświaty nie wyklucza kontroli w szkole w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie doszło do bójki między uczennicami. Dwie agresywne nastolatki pobiły się przed szkolną bursą na oczach swoich kolegów. Nikt nie reagował, wszyscy filmowali. Padały nawet okrzyki zachęcające do jeszcze większej agresji.

Do bójki doszło 7 grudnia około godziny 12. Teraz nagranie pojawiło się w internecie.   

 

Dziewczyny już wcześniej - w mediach społecznościowych - miały się obrzucać wyzwiskami. W końcu doszło do bezpośredniego spotkania na terenie znajdującym się pomiędzy budynkiem Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej a bursą, w której nocują uczniowie. 

 

Po trwającej kilka minut kłótni, dwie dziewczyny w wieku 16 i 17 lat zaczęły się szarpać. Zgromadzeni wokół uczniowie nie reagowali, zamiast tego "kibicowali" nastolatkom i nagrywali zdarzenie.

 

Osoba, która ujawniła nagranie w serwisie Tosiedzieje.pl twierdzi, że jedna z dziewczyn jest w ciąży.

 

Dyrektor szkoły przekonywał dziennikarza "Wydarzeń", że nic poważnego się nie stało. Sprawą zajął się mazowiecki kurator oświaty. - Zawsze podchodzimy do tego typu spraw bardzo poważnie, dlatego że to dotyczy bezpieczeństwa w szkole, agresji rówieśniczej i nie wykluczamy, że przeprowadzimy w związku z tym kontrolę w tej placówce - powiedział Andrzej Kulmatycki, rzecznik Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

 

jm/grz/ polsatnews.pl, "Wydarzenia"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie