Zaginęła dwa dni po swoim ślubie. Jej ciało znaleziono na dnie jeziora

Polska
Zaginęła dwa dni po swoim ślubie. Jej ciało znaleziono na dnie jeziora
Polsat News

- Nurkowie przeczesujący jezioro w pobliżu Skarszew odnaleźli samochód, w którym było ciało poszukiwanej Roksany - powiedziała cytowana przez wp.pl mł. asp. Małgorzata Szweda z policji w Starogardzie Gdańskim. 24-letnia Roksana zaginęła w poniedziałek. - Miała tylko pojechać autem do sklepu po bułki - powiedzieli reporterowi Polsat News bliscy kobiety.

Dwa dni po swoim ślubie, w poniedziałek, około godz. 8:30 Roksana wyszła z domu w Skarszewach (Pomorskie). Nie zabrała ze sobą telefonu, ani portfela. Odjechała czerwonym Volkswagenem Golfem. Miała pojechać do sklepu. 

 

Tego samego dnia rodzina i przyjaciele rozpoczęli poszukiwania kobiety. Sprawdzili m.in. kamery monitoringu. Gdy poszukiwania nie przyniosły efektów, rodzina zawiadomiła policję. 

  

- Nurkowie przeczesujący jezioro w pobliżu Skarszew odnaleźli samochód, w którym było ciało poszukiwanej Roksany - powiedziała w sobotę Wirtualnej Polsce mł. asp. Małgorzata Szweda z policji w Starogardzie Gdańskim.

 

- Jeszcze żeśmy w niedzielę rozmawiali o świętach, o Sylwestrze, także jakieś plany były - mówił Polsat News pan Jarosław, mąż kobiety.

KPP Starogard Gdański

Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz strażacy. Na tę chwilę trwają czynności wyjaśniające przyczynę zdarzenia. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim - informuje policja. 

zdr/ wp.pl, Wydarzenia, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie