Oglądaj i pomagaj. 15. Mikołajkowy Blok Reklamowy o godz. 18:45 w Polsacie

Polska

Nawet nie wychodząc z domu możesz pomóc chorym dzieciom - podopiecznym Fundacji Polsat. Już po raz piętnasty charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy. Dołącz do akcji. Specjalny blok reklamowy zostanie wyemitowany w Polsacie, telewizji internetowej IPLA i na polsat.pl. Wystarczy oglądać dziś, 6 grudnia, o godz. 18:45. Wszystkie wpływy z reklam trafią na leczenie i rehabilitację najmłodszych.

To jubileuszowy 15. charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy.

 

W rolę Świętego Mikołaja ponownie wciela się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji Polsat, m.in. Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski.

 

Wszystkie wpływy z Mikołajkowego Blok Reklamowego, obliczane na podstawie wyników oglądalności, przekazywane są na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Podczas poprzednich czternastu edycji akcji udało się zebrać łącznie ponad 17,5 mln zł.

 

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od 22 lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś fundacja objęła swoją pomocą prawie 33,4 tys. małych pacjentów oraz wsparła finansowo 1 211 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju: wyremontowała je lub wyposażyła w nowoczesny sprzęt medyczny.

 

W sumie na cele statutowe fundacja przekazała dotąd ponad 230 mln zł. Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat na www.fundacjapolsat.pl.

Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie