Pożar na PGE Stadionie Narodowym. Spłonął namiot rozstawiony na płycie

Polska
Pożar na PGE Stadionie Narodowym. Spłonął namiot rozstawiony na płycie
PSP w Warszawie

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali około godziny 4:00 nad ranem. Palił się namiot o wymiarach 10 na 5 metrów rozstawiony na lodowisku. Ogniem zajęła się również przyległa osłona i jedna z reklam. W pożarze nikt nie został poszkodowany. Przyczyny pojawienia się ognia ustala policja.

"Pożar został natychmiast zauważony przez ochronę stadionu, wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa i powiadomiono właściwe służby. Po szybkiej reakcji Straży Pożarnej ugaszono namiot. W tej chwili trwają prace porządkowe" - napisano w komunikacie na stronie www.zimowynarodowy.pl.

 

Katarzyna Tyska, rzecznik Zimowego Narodowego informuje, że stadionie trwają "intensywne prace, mające na celu ponownego otworzenia lodowiska".

 

"Podczas pracy nad wszystkimi projektami odbywającymi się na PGE Narodowym, w tym podczas przygotowywania Zimowego Miasteczka, priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i naszych partnerów. Dzięki dbałości o wszystkie atesty oraz materiały najwyższej jakości pożar nie rozprzestrzenił się, a my dołożymy wszelkich starań, aby goście Zimowego Narodowego mogli jeszcze dziś korzystać z atrakcji. Prosimy o obserwowanie strony internetowej www.zimowynarodowy.pl oraz profilu Zimowego Narodowego w serwisie Facebook, gdzie opublikujemy informacje o ponownym otwarciu projektu" - dodano na stronie www.zimowynarodowy.pl.

 

paw/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze