Policja wyznaczyła nagrodę za pomoc w ujęciu podejrzewanego o zabójstwo

Polska

Komendant wojewódzki policji wyznaczył nagrodę za pomoc w zatrzymaniu poszukiwanego Marka Ślugaja, który podejrzewany jest o zabójstwo mężczyzny i usiłowanie zabójstwa kobiety. Do zdarzeń doszło w poniedziałek i wtorek we Wrześni i Ksawerowie (Wielkopolskie).

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego 62-letniego mężczyzny. Jak wyjaśnił mł. asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji, mężczyzna może jeździć rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym "rogiem" przy kierownicy z prawej strony oraz z metalowym koszykiem na bagażniku.

 

- Gdy był ostatnio widziany, ubrany był w ciemne spodnie i czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach - podkreślił Garstka.

 

Osoby, które w ostatnim czasie widziały poszukiwanego, lub mają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o pilny kontakt z policją. Komendant wojewódzki policji wyznaczył nagrodę za wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu mężczyzny. 

 

Osoby, które widziały Marka Ślugaja, proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów: ogólnopolskim 112 oraz 61-84-131-11 lub 61-437-52-00.

 

Wielkopolska policja poinformowała, że poszukiwany może być niebezpieczny.

 

mta/hlk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie