Miała zabić partnera a jego szczątki dodać do potrawy, którą poczęstowała robotników

Świat
Miała zabić partnera a jego szczątki dodać do potrawy, którą poczęstowała robotników
pixabay/CC0 Creative Commons

30-letnia Marokanka mieszkała ze swoim partnerem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przez siedem lat. We wrześniu kobieta zawiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny. Możliwe, że sprawa pozostałaby nierozwiązana, gdyby nie znaleziony w blenderze ząb. Testy DNA potwierdziły, że należy do ofiary.

Policja nie informuje w jaki sposób doszło do morderstwa, jednak znane są jego powody. Mężczyzna miał poinformować swoją partnerkę, że zamierza ożenić się z inną kobietą. 

 

Kluczowego odkrycia w sprawie dokonał brat ofiary. Podczas odwiedzin w mieszkaniu zaginionego mężczyzny i jego towarzyszki miał znaleźć ząb w jednym z kuchennych urządzeń.

 

Jak wykazało dochodzenie, kobieta chcąc pozbyć się ciała swojego partnera, przyrządziła z jego szczątków danie z ryżem i poczęstowała nim pracujących w pobliżu pakistańskich robotników.

 

Testy DNA potwierdziły, że ząb należy do zaginionego mężczyzny. Kobieta przyznała się do zabójstwa. Miała też wyjaśnić, że w zacieraniu dowodów zbrodni pomogła jej znajoma.

 

WIDEO: Został skazany na 15 lat więzienia za podłożenie bomby pod samochodem żony. "Potrzebna mu była zbrodnia doskonała"

 

msl/dro/ BBC, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie