Znaleziono ciało 14-latka. Konkubent jego matki miał powiedzieć, że "zrobił coś strasznego"

Polska
Znaleziono ciało 14-latka. Konkubent jego matki miał powiedzieć, że "zrobił coś strasznego"
Policja.pl

Wielkopolska policja szuka 49-letniego mężczyznę, który może mieć związek ze śmiercią 14-latka w Gogolewie koło Gostynia. W czwartek znaleziono ciało chłopca, zdaniem śledczych został zamordowany.

Prokuratura w Gostyniu wyjaśnia okoliczności śmierci 14-latka, którego ciało znaleziono w czwartek w miejscowości Gogolewo. Śledczy podają, że okoliczności ujawnienia zwłok wskazują, że śmierć nastąpiła z udziałem osób trzecich.

 

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że poszukiwany mężczyzna może poruszać się granatowym seatem cordobą, nr rej. PGS 18259. Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego wyznaczona jest nagroda. Policja opublikowała też zdjęcie mężczyzny.

 

"Zrobiłem coś strasznego"

 

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Michał Smętkowski poinformował, że na miejscu zdarzenia cały czas trwają oględziny, w czwartek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

 

Lokalny portal Gostyn24.pl, powołując się na prokuratora rejonowego w Gostyniu Jacka Masztalerza, podał, że na ciele 14-latka ujawniono rozległą ranę w okolicy potylicznej.

 

 

Portal poinformował też, że trwają poszukiwania 51-letniego konkubenta matki chłopca. Mężczyzna po przyjściu do pracy miał powiedzieć swojemu pracodawcy, że zrobił coś strasznego. Ten powiadomił policję. Obecnie nie wiadomo, gdzie znajduje się 51-latek, mężczyzna miał porzucić samochód i wyłączyć swój telefon. Poszukuje go policja.

  

WIDEO: 25 lat więzienia dla sprawców brutalnego zabójstwa. "Nie ma przyzwolenia na akty samosądu"

 

zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie