Pijany dwulatek z dwoma promilami. Prawdopodobnie napił się wódki

Polska

Dziecko prawdopodobnie znalazło otwartą butelkę wódki pozostawioną przez klienta w sklepie. Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia chłopiec odkręcił nakrętkę i napił się mocnego alkoholu - informuje expressilustrowany.pl. Malec trafił do szpitala w Bełchatowie. Jego zdrowiu już nic nie zagraża.

Do zdarzenia doszło we wtorek na jednej z posesji w powiecie radomszczańskim (Łódzkie). W czasie, gdy matka dziecka pojechała ze swoją matką na badania, chłopcem opiekowali się dziadek i wujek.

 

Na terenie posesji znajduje się dom oraz prowadzony przez rodzinę sklep. Gdy dziadek obsługiwał klienta, zauważył "zataczającego się" na podwórku dwulatka. 

 

Dziecko prawdopodobnie znalazło otwartą butelkę wódki pozostawioną przez klienta. Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia chłopczyk odkręcił nakrętkę, po czym napił się alkoholu.

 

Stan malca jest już dobry

 

Dziadek wezwał na miejsce matkę dziecka. Kobieta wróciła do domu i udała się z synkiem na izbę przyjęć Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie. Okazało się, że chłopiec miał blisko dwa promile alkoholu we krwi.

 

Jak poinformowali lekarze szpitala w Bełchatowie, stan malca jest już dobry. Dziecko opuściło szpital w środę ok godz. 13.

 

O całej sprawie poinformowano również policję.

 

 

 

WIDEO: Skrajnie wychłodzony, pijany 13-latek znaleziony na przystanku. Był nieprzytomny

 

zdr/grz/ expressilustrowany.pl, epiotrkow.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie