Policjanci w ostatniej chwili uratowali nieprzytomnego kierowcę z płonącego samochodu

Świat
Policjanci w ostatniej chwili uratowali nieprzytomnego kierowcę z płonącego samochodu
NJSP

Funkcjonariusze policji stanowej w New Jersey (USA) wyciągnęli nieprzytomnego kierowcę z samochodu na kilka sekund przed tym jak ogień objął kabinę auta.

Thomas O'Connor i Christopher Warwick odpowiedzieli na wezwanie, które otrzymali o 23:23 w niedzielę, 4 listopada. Świadkowie informowali, że na poboczu przy autostradzie stanowej nr 42 w Gloucester w hrabstwie Camden stał Ford Focus, który najprawdopodobniej miał wypadek.

 

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, z przedniej części auta wydobywał się dym i ogień. Płomienie z każdą chwilę obejmowały coraz większą część samochodu. Opublikowane przez policję nagranie trwa 1 min. i 46 sek. Jest pocięte, więc nie wiadomo, ile dokładnie trwała akcja ratunkowa. 

 

Policjanci nie byli w stanie otworzyć drzwi od strony kierowcy. Ofiarę wypadku wyciągnęli przez okno, co okazało się niełatwym zadaniem. Chwilę później kłęby gęstego dymu wypełniły kabinę samochodu. 

 

 

Mężczyzna szybko odzyskał przytomność. Po zbadaniu przez pogotowie okazało się, że nie ma poważnych obrażeń. Odmówił dalszej pomocy medycznej.

jm/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie