Mercedes zderzył się z ciężarówką w Hucie Żabiowolskiej. Pięć osób rannych

Polska
Wypadek w Hucie Żabiowolskiej. Pięć osób rannych. Trasa zablokowana
Galeria zdjęć (9)

Pięć osób zostało rannych po zderzeniu Mercedesa Vito z samochodem ciężarowym marki Star, do którego doszło w czwartek na remontowanym odcinku DK8 we wsi Huta Żabiowolska (Mazowieckie). Jedną z osób musiano przetransportować do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ruch na trasie jest mocno utrudniony.

Do wypadku doszło na wysokości wsi Huta Żabiowolska w czwartek ok. godz. 13:50. Odcinek drogi krajowej nr 8 w miejscu, w którym doszło do zderzenia samochodów, jest w trakcie remontu.


Przejazd w stronę Katowic został całkowicie zablokowany. Lądował śmigłowiec LPR, który zabrał najpoważniej ranną osobę do szpitala. Czworo poszkodowanych do lecznic zabrały karetki pogotowia. Kilka innych osób poddawanych jest badaniom.


- Obecnie przejazd jest bardzo utrudniony - powiedziała w rozmowie z portalem grodzisknews.pl asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Zorganizowano objazdy przez Radziejowice. 


Skutki wypadku usuwają strażacy z kilku jednostek m.in. z OSP Żelechów, OSP Skuły oraz strażacy zawodowi z Grodziska Mazowieckiego.

grz/ grodzisknews.pl, polsatnews.pl fot. OSP Żelechów

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze