Strzał w mieszkaniu w Kędzierzynie-Koźlu. Zmarł ranny w głowę mężczyzna

Polska
Strzał w mieszkaniu w Kędzierzynie-Koźlu. Zmarł ranny w głowę mężczyzna
zdj. ilustracyjne/Polsat News

- Prokuratura w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 28-letniego mężczyzny, który zmarł w wyniku postrzelenia z broni czarnoprochowej - poinformował Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w domu przy ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Według wstępnych ustaleń w sobotę po południu wezwano pogotowie do rannego 28-latka. Mężczyznę z raną postrzałową głowy przewieziono do szpitala, gdzie godzinę później zmarł.

 

Pocisk odbił się rykoszetem po mieszkaniu

 

- Wiemy już, że strzał oddano z rewolweru czarnoprochowego marki Remington, kaliber 44, który pokrzywdzony kupił we wrześniu tego roku. Był w obecności kobiety, jednak nie znamy jeszcze relacji, jakie ich łączyły. To ona wezwała pogotowie. Mężczyzna został raniony w skroń, a pocisk wielokrotnie rykoszetował po pomieszczeniu, w którym oddano strzał. Obecnie prowadzimy działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia i ustalenie, czy mamy do czynienia z samobójstwem, wypadkiem, czy też ze zdarzeniem z udziałem osób trzecich - powiedział prokurator Bar. 

mta/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie