W nocy rzucał butelkami w samochody. Miał przy sobie broń maszynową, amunicję i bagnet

Polska
W nocy rzucał butelkami w samochody. Miał przy sobie broń maszynową, amunicję i bagnet
Polsat News

43-latek szedł drogą z Supraśla do Białegostoku i rzucał butelkami w jadące samochody. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, którzy znaleźli przy nim pistolet maszynowy i 50 sztuk ostrej amunicji. 43-latek miał przy sobie także bagnet o długości 30 cm i marihuanę o łącznej wadze blisko 5 gramów. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W nocy z 1 na 2 listopada o zdarzeniu został poinformowany dyżurny białostockiej komendy miejskiej policji. Według przekazanych informacji, mężczyzna mógł mieć przy sobie broń.


Na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze podejrzanego mężczyznę zauważyli między miejscowościami Ogrodniczki i Nowodworce.


43-latek szedł ścieżką rowerową. Miał przy sobie broń maszynową, magazynek i 50 sztuk ostrej amunicji, a także bagnet i narkotyki. Okazało się, że zatrzymany na pozwolenie na broń.


Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i przenoszenie broni w stanie nietrzeźwości.

prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie