Brudziński: nie przeniesiemy wojny totalnej do samorządu

Polska

PiS nie przeniesie wojny totalnej, o której mówi opozycja na samorządy - podkreślał w sobotę w Szczecinie szef MSWiA Joachim Brudziński.

- Chcę podkreślić, że my wojny totalnej - tej wojny o której nasi oponenci mówią, że będą ją toczyć z nami zarówno na ulicy, jak i za granicą - nie będziemy przenosić na szczebel współpracy, na szczebel samorządu - powiedział Brudziński. - Chcemy współpracy, chcemy rozmowy, chcemy rzeczywistego popchnięcia do przodu naszego regionu i rozwoju Szczecina i całego Pomorza Zachodniego - dodał.

 

- Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję panu Bartłomiejowi Sochańskiemu tego historycznego, znakomitego wyniku, ale też bardzo pokornie i bardzo serdecznie proszę wszystkich mieszkańców Szczecina, żeby byli z nami jeszcze podczas tej drugiej tury 4 listopada - powiedział szef MSWiA.

 

Brudziński i inni parlamentarzyści PiS z regionu wystąpili na konferencji z Bartłomiejem Sochańskim, który jest kandydatem Zjednoczonej Prawicy w drugiej turze wyborów na prezydenta Szczecina. Sochański zmierzy się urzędującym prezydentem Szczecina i kandydatem Bezpartyjnych Piotrem Krzystkiem. 

jm/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie