Worek z brutalnie zabitym psem na poboczu drogi. Jest ślad, który może pomóc ustalić sprawcę

Polska
Worek z brutalnie zabitym psem na poboczu drogi. Jest ślad, który może pomóc ustalić sprawcę
Facebook/Powiat Białogardzki News 24

Zwłoki prawdopodobnie owczarka kaukaskiego, schowane w plastikowym worku na śmieci, znaleziono w pobliżu drogi nr 167 w okolicach wsi Zaborze (Zachodniopomorskie). Według świadków, worek wyrzucił z samochodu mężczyzna. Zwierzę miało rozbitą głowę. Zdjęcia są tak drastyczne, że nie zdecydowaliśmy się na ich publikację.

Na worek z ciałem psa przy drodze Tychowo - Połczyn-Zdrój natrafiła we wtorek wieczorem pani Ewelina, która zamieściła zdjęcia z miejsca zdarzenia na Facebooku. Według jej relacji, w okolicy widziany był biały samochód terenowy na szczecineckich tablicach rejestracyjnych. "Przy nim wysoki, szczupły mężczyzna" - napisała pani Ewelina.


Zabity brutalnie pies to najprawdopodobniej owczarek kaukaski w wieku ok. 10 lat. Jego zwłoki znajdowały się w worku na śmieci z nadrukiem PGK Szczecinek (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej).


W poszukiwania oprawcy psa zaangażował się administrator fanpage’a Powiat Białogardzki News 24, który postanowił za wszelką cenę ustalić jego tożsamość.

 

Zwłoki psa zabrała straż miejska, która miała też zgłosić sprawę policji. - Zgromadziliśmy już dokumentację i jeszcze dziś przekażemy sprawę policji - powiedział polsatnews.pl Sławomir Goszczyński, komendant Straży Miejskiej w Połczynie-Zdroju. Dodał, że mają świadka, który jest w stanie rozpoznać podejrzanego mężczyznę.   

grz/dro/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie