Wybił szyby w aucie i zabrał dzieci po wypadku w Łazach. Ojciec z zarzutami

Polska
Wybił szyby w aucie i zabrał dzieci po wypadku w Łazach. Ojciec z zarzutami
Polsat News

Mężczyzna, który w podwarszawskich Łazach w piątek uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi usłyszał zarzuty - poinformował w niedzielę rzecznik komendy stołecznej policji kom. Sylwester Marczak.

Jak poinformował Marczak, ojciec dwóch dziewczynek, które zabrał z samochodu po wypadku, w sobotę wieczorem usłyszał cztery zarzuty. Mężczyzna ma odpowiadać za narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia, zniszczenie mienia, uszkodzenie ciała i znęcanie się nad bliskimi.

 

Uderzył w skodę, którą jechała matka z dwójką dzieci

 

Jeden z mężczyzn, który miał mu pomagać, usłyszał zarzut narażenia osób na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Trzeci mężczyzna, który brał udział w zdarzeniu został przesłuchany w charakterze świadka.

 

 

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Łazach koło Warszawy. Kierowca seata uderzył w skodę, którą jechała matka z dwójką dzieci. Następnie kierowca seata miał wybić szyby w samochodzie, zabrać dzieci i odjechać. Jak ustalono, mężczyzna jest ojcem dzieci.

 

Trzeci mężczyzna zgłosił się na komendę

 

Krótko po zdarzeniu ojciec dzieci został zatrzymany, a wraz z nim mężczyzna, który miał mu pomagać. Policjanci informowali wówczas o poszukiwaniach jeszcze jednej osoby, która brała udział w zdarzeniu.

 

W sobotę rzecznik KSP poinformował, że trzeci mężczyzna został zatrzymany w piątek wieczorem. - Trzecia osoba osobiście zgłosiła się na komendę - mówił Marczak. Jak dodał, dzieci są pod opieką matki

 

 

las/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie