Seatem uderzył w skodę i zabrał z niej dzieci. Zatrzymała go policja

Polska

Policja zatrzymała kierowcę seata, który w podwarszawskich Łazach uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi w niej wcześniej dziećmi. Okazało się, że jest to ojciec dzieci. Razem z nim zatrzymano jeszcze jedną osobę. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że dzieci czują się dobrze. Skodą kierowała matka. Kobieta trafiła do szpitala.

- Wiemy, że doszło do zderzenia bocznego. Kierujący seatem uderzył w skodę. W momencie zderzenia w skodzie znajdowała się kierująca oraz dwóje dzieci. Do szpitala zabrana została kierująca, a dzieci odjechały z mężczyzną, który uderzył w pojazd - poinformował Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji.

 

Kierowcą seata miał być ojciec dzieci, a skodą jechała matka. Policja poinformowała, że zna personalia wszystkich osób uczestniczących w wypadku. Szuka kierowcy seata. 

 

O zdarzeniu pierwsze poinformowało RMF FM.

 

Mężczyznę zatrzymano w powiecie grójeckim

 

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że do zatrzymania doszło w powiecie grójeckim. Razem z ojcem dzieci zatrzymano także mężczyznę, który miał mu pomagać. Policjanci szukają jeszcze jednej osoby.

 

- Dzieci znajdują się obecnie pod opieką policjantów. Na miejsce wezwano pogotowie z uwagi na fakt, że brały one udział w zdarzeniu. Ich stan wstępnie możemy określić jako dobry, ale niezbędne jest przeprowadzenie badań lekarskich, które wykluczą jakiekolwiek urazy - powiedział rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.

 

Śledczy z Piaseczna zadecydują, jakie zarzuty usłyszą mężczyźni.

ml/msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie