"Nic nadzwyczajnego". Szydło o rozmowie polityków PiS w limuzynie

Polska
"Nic nadzwyczajnego". Szydło o rozmowie polityków PiS w limuzynie
Polsat News

Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego; normalna rozmowa - powiedziała w czwartek wicepremier Beata Szydło, komentując rozmowę premiera Mateusza Morawieckiego, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w samochodzie.

W środę Polsat News informował, że po złożeniu kwiatów przed Pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. przy pl. Piłsudskiego prezes PiS, premier i szef MON wsiedli do otoczonej przez funkcjonariuszy SOP limuzyny. "Nieformalne spotkanie, które zarejestrowała kamera Polsat News, trwało kilkanaście minut. Po wszystkim politycy rozeszli się do swoich samochodów" - podała stacja.

 

 

 

Wicepremier Beata Szydło pytana w Radiu Zet o tę rozmowę powiedziała, że nie wie, czego ona dotyczyła. - Zapewne była potrzeba porozmawiania i pan premier, z panem prezesem i z panem ministrem rozmawiali. Nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego. Normalna rozmowa - powiedziała.

 

- Politycy rozmawiają ze sobą w różnych okolicznościach i jeżeli jest taka potrzeba to po prostu te rozmowy są prowadzone - dodała.

 

Pytana, czy "nie była to »ustawka« pod kamerę", wicepremier odpowiedziała: "trudno mi to komentować, bo nie widziałam całej tej sytuacji, ale nie sądzę, żeby to była »ustawka«".

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie